جمعه, ۲۶ دی ۱۳۹۹

 باروان؛ بازارگاه الکترونیکی هوشمند حمل بار

 

اندیشمندانی نخبه و نوآور در زمینه های فناوری اطلاعات و IT، سرمایه گذاری و توسعه ی كسب و كار، راه و حمل و نقل، حقوق و قضا، طراحی و گرافیك، تبلیغات و رسانه در كنار هم در تلاش هستند تا با بهبود و ارتقاء كیفیت همراه با تحقیق و توسعه چشم اندازهایی روشن و با ارزش را ترسیم كرده و امیدوار باشند بهترین سرویس را در میان سرویس های حمل و نقلِ موجود ارائه خواهند كرد. هدف ما بهترین بودن در هر سطح از تعهد است. باروان بر این تیم تمركز كرده و از به روز ترین فن آوری بهره می جوید تا با كارآمد ترین نرم افزارِ جا به جاییِ بار، سریع، ایمن و مشتری محور با دیگر سامانه ها در داد و بِستان باشد. باروان همـواره به گستـرش و پرورش این صنعت مـی اندیشد و برای ایجادِ راه حل های رقابتیِ حمـل بار نیز بـرنامـه دارد. تیمِ توسعه ی خدمات و پشتیبانی باروان و رویكرد ویژه ی آنان یكی از برجسته ترین نقاط قوتِ گروه باروان است و با اشتیاق و افتخار و انگیزه ی فراوان می كوشد برای تقدیمِ خدمات در كلاس ملی و جهانی. برآورده كردن نیازهای هر كاربر یا مشتری افتخار باروان است.

مجله علمی باروان؛ مجله تخصصی حمل و نقل جاده ای کالای کشور

مجله تخصصی حمل و نقل جاده ای کالای کشور بصورت الکترونیکی با کسب مجوز رسمی از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی به همت مجموعه باروان شروع به کار کرده است.

این مجله دارای بستر علمی، فنی، تحلیلی است که بنا دارد بطور اختصاصی در حوزه حمل و نقل جاده ای کالا در کشور فعالیت کند و افتخار این را دارد که اولین رسانه ویژه مخاطبان و شاغلین صنعت حمل و نقل جاده ای کالا بخصوص رانندگان زحمتکش کشور باشد.

پروانه نشر دیجیتال باروان

 

رسالت و چشم انداز «مجله الکترونیکی باروان»، شناخت راه‌های توسعه و پیشرفت روز افزون حمل و نقل جاده ای کالا و معرفی آن به جامعه حمل و نقلی کشور است. همچنین به عنوان رسانه نظارت بر عملکرد کسانی خواهد داشت که به‌عنوان مدیر سرنوشت جامعه حمل و نقل جاده ای کالا در کشور را به دست گرفته‌اند. ضروری است همه ارکان حمل و نقل جاده ای کالا در کشور اعم از رانندگان و کامیونداران، شرکت های حمل و نقلی، بازارگاه های الکترونیکی حمل و نقل کالا، مدیران و مسئولان، صاحب نظران، متخصصان، دانشجویان و سایر علاقمندان دست به دست هم دهیم تا با همدلی و اتحاد یکپارچه این مهم را رقم بزنیم. این رسانه، مکمل نقش تشکل‌ها و انجمن های صنفی در حوزه ارتقا سطح علمی آموزشی و رفاهی شاغلین این حوزه و نیازمند همراهی و همکاری همه دلسوزان است.

باروان بدینوسیله از تمامی علاقمندان، متخصصان و صاحب نظران حمل و نقل جاده ای کالا در کشور دعوت می کند این مجله را متعلق به خود بدانند و نقطه نظرات، مقالات، یادداشت های تحلیلی و خبری خود را شخصاً با اسم خود در مجله علمی باروان منتشر کنند. امید که با همدلی و هم افزایی یکدیگر گام به گام در ارتقاء و توسعه اجتماعی، علمی و فنی حمل و نقل جاده ای کالای کشور بکوشیم و آینده ای هر چه روشنتر فراهم سازیم. همچنین در آینده ای نزدیک، جهت افزایش کیفیت محتوای تولیدی مطابق با استانداردهای رسانه ای و افزایش ارتباط با مخاطبان صنعت حمل و نقل جاده ای کشور، از بین فرهیختگان، فعالان، دانشجویان و علاقمندان به صنعت حمل و نقل جاده ای کالا که افتخار همکاری با ایشان را داشته ایم، تعداد محدودی به عنوان اعضای هیئت تحریریه «مجله تخصصی حمل و نقل جاده ای کالای کشور» انتخاب خواهند شد.

علاقمندان می توانند با مراجعه به صفحه همکاری ثبت نام و پنل اختصاصی دریافت کنند تا افتخار همکاری با ایشان را داشته باشیم.