یکشنبه, ۶ مهر ۱۳۹۹

بزرگ‌ترین رویداد خودروهای برقی جهان
سردبیر | ۱۵ مرداد ۱۳۹۷

بزرگ‌ترین رویداد خودروهای برقی جهان


به گزارش پایگاه خبری باروان به نقل از تین نیوز: نمایشگاه فناوری خودرو ژاپن رویدادی تجاری همراه با کنفرانس جهانی با هدف فناوری اتومبیل است.

مایشگاه و کنفرانس یاد شده در ۶ بخش کلی در زمینهٔ تکنولوژی‌های خودرو شامل خودروهای برقی، خودروهای سبک، سیستم‌های برقی خودرو، خودروهای متصل به اینترنت،  فناوری پردازش مولفه‌های صنعتی خودرو و کارخانه اتومبیل هوشمند برگزار خواهد شد.

خودروهای برقی: بخش خودروهای برقی انواع فناوری‌های الکترونیکی صنعت خودرو شامل اجزا و نرم‌افزارها را دارا خواهد بود.

لوازم الکترونیک خودرو: این بخش شامل فناوری‌های اصلی در وسایل نقلیه دوگانه‌سوز بوده و زیرمجموعه‌های موتور، باتری قابل شارژ،اینورتر، شارژر، تولیدکنندگان قطعات اصلی را دربرمی گیرد.

کاهش وزن خودرو: فناوری کاهش وزن خودرو نقش مهمی در بالا بردن راندمان سوخت بدون کم کردن امنیت بر عهده دارد.این بخش شامل فناوری قالب‌زنی و پردازش به‌منظور کاهش وزن اتومبیل خواهد بود.

ماشین متصل به اینترنت: بخش‌های نرم‌افزارها، فناوری اطلاعات، خدمات ماشین‌های متصل به اینترنت را شامل می‌شود، تأمین‌کنندگان قطعات و خودروسازان نیز در این بخش حضور خواهند داشت.

بخش کارخانه اتومبیل هوشمند: در این نمایشگاه تمامی راهکارها و فناوری‌های مربوط به کارخانه اتومبیل هوشمند به نمایش گذاشته خواهد شد.این بخش از جهت تجارت محور بودن این امکان را فراهم خواهد کرد که به شکل چشم‌گیری با بازدیدکنندگان تعامل داشته باشد.

بخش فناوری پردازش مولفه های صنعتی: تمامی مولفه های صنعتی و ابزارآلات ماشینی و فناوری‌های صنعتی در یکجا جمع خواهند شد.

نمایشگاه فناوری خودرو ژاپن رویدادی تجاری همراه با کنفرانس جهانی با هدف فناوری اتومبیل است.

این نمایشگاه ۲۹-۲۷ دی‌ماه در توکیو برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاهدیدگاه های ارسال شده

هنوز دیدگاهی برای این پست ارسال نشده است